Archiv novinek

I horko může změnit závod, aneb svěťák v Karibiku
10. 11. 2019

I horko může změnit závod, aneb svěťák v Karibiku

Na začátku listopadu jsem odletěla na svůj poslední závod, a to světový pohár v Dominikánské republice. V tu dobu tam stále panovaly vysoké teploty a v Dominikánské republice je navíc velmi vysoká vlhkost, což dělá závod ještě náročnějším.

Už v 2 dny před samotným závodem jsme se na briefingu dozvěděli...


Premiéra mezi světovou třídou a rovnou na domácí půdě!
24. 08. 2019

Premiéra mezi světovou třídou a rovnou na domácí půdě!

Můj první Světový Pohár probíhal na české půdě, a to v krásných Karlových Varech. Měla jsem zde velkou podporu, která mě poháněla kupředu po celý závod.

Trať v Karlových Varech je po světě známá jako jedna z nejtěžších. 40km cyklistiky je rozděleno do 7 okruhů v centru Karlových Varů....


Třináctá na ME ve sprint triatlonu!
26. 07. 2019

Třináctá na ME ve sprint triatlonu!

Krásné ruské město Kazaň pořádalo letošní ME ve sprint triatlonu. Dvě češky jsme reprezentovaly českou republiku. Při závodě panovalo krásné počasí. Vše bylo skvěle připraveno a trať vedla okolo zdejších památek.

Po druhé v této sezoně se mi podařilo plavání. Vylezla jsem v kontaktu s...


17. 05. 2019

Olsztyn ETU Sprint Triathlon European Cup

V polském Olsztynu se konal pro mě v této sezóně již třetí Evropský pohár. Do Polska jsme vyrazili společně s juniorskou reprezentací, takže jsem byli velmi početná výprava.
Počasí nám moc nepřálo. Dny před závodem stále jen pršelo a čím víc se blížil závod, tak se i vzduch ochlazoval. Když...